SaNiTaRiUm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SaNiTaRiUm


 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Metal Industrija U Bejha...

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Evil_Krompirusha

Evil_Krompirusha


Broj komentara : 4
Age : 98
Registration date : 2007-09-23

Metal Industrija U Bejha... Empty
KomentarNaslov komentara: Metal Industrija U Bejha...   Metal Industrija U Bejha... Icon_minitime23.09.07 20:36

Poshto upravo slusham onu jednu pjesmu od toxicdeatha koju sam jedva uspijela nachi i downloadati ii koja mi je ukrala srce, ali eto zashto se nasha drzhava malo vishe ne trudi da promovishe neke grupe i da se barem mogu nachi njihovi albumi u prodaji, alii nechee, pa zashto ove nashe metal grupe uvijek predgrupe a nikada gosti.. Drugo neki dan sam bila sa prijom i njekim prijanom od dotichne mi prije, jelte u skateshopu, i tu stoji veliki plakat za koncert vedara (bio je chini mi se 2003 u osjeku) reko ja ovome rastanu chije je taj dotichni skejt shop, "eto nas sve zaobodje, i ako se neshto deshava biche u kroaciji", a viche on meni "ah ko che ovdje dati 20 maraka za koncert", istina je to da je vrlo malo metalaca i da je faktichki zadnji metal koncert/svirka bila sa agonize i obsurom a od ovih slavnijih od behemotha u maju ali i to da nebi mi dali ali opet ako neku grupu volish ili eto barem ti je draga otishla bi zashto ne, josh uvijek ne kontam sht aj ehtio sa tim da kazhe :S.....
Na vrh Go down
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Metal Industrija U Bejha... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Metal Industrija U Bejha...   Metal Industrija U Bejha... Icon_minitime23.09.07 21:32

rijetko u nas ima koncerata...


ptica: komentar modifikovan dana: 15.09.09 14:28; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
YellowEagle
Admin
Admin
YellowEagle


Broj komentara : 120
Age : 32
Location : smogcity
Registration date : 2007-09-20

Metal Industrija U Bejha... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Metal Industrija U Bejha...   Metal Industrija U Bejha... Icon_minitime23.09.07 22:00

meni 30 mara dat za neki kvalitetan koncert nikad nece bit tesko,a to sto su ljudi skrti je njihov problem. na optionzu je bilo puno ali ja koga god sam pitala hocel ic kazu uff,7 maraka skupo Rolling Eyes mislim stvarno,nidje veze. a u palmi kad dodju neki metal bendovi karta je oko 5 mara. de reci majke ti jel to skupo? problem je sto je ovo postala drzava seljaka koji samo cecu i mecu slusaju. mejdan sad samo jebena seka moze napunit Rolling Eyes NEMA LJUDI NORMALNO SVIJETA VISE U BOSNI!!!! sve oslo u qrac Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://www.yelloweagle.blogger.ba
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Metal Industrija U Bejha... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Metal Industrija U Bejha...   Metal Industrija U Bejha... Icon_minitime23.09.07 22:26

da,nažalost,sve je u qrcu...samo kojekakve seke,cece,goce,pece,snekiji,vikiji dolaze...sramota!!!Odoh sad na onaj topic o narodnjacima da se pošteno izduvam
Na vrh Go down
Sponsored content





Metal Industrija U Bejha... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Metal Industrija U Bejha...   Metal Industrija U Bejha... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Metal Industrija U Bejha...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SaNiTaRiUm :: Mjuza :: Metal-
Idi na: