SaNiTaRiUm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SaNiTaRiUm


 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog

Go down 
4 posters
AutorPoruka
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime06.10.07 10:44

Izgubila sam password i ne mogu se logovati...novi mi password stalno šalju na staru e-mail adresu koju više ne koristim,adresu od mog starog,kojoj se više nitko ne sjeća lozinke...ja ne znam šta da radim! htjela sam pitati za pomoć administratora,ali on ne da komentare na njegovom blogu neulogiranima osobama...ghhhrrrr,nikad nije tu kad ga trebaš...može li netko od vas koji ste također na servisu blogger.ba otići na www.admin.blogger.ba i zamoliti admina da dopusti komentare nelogiranim osobama,jer je to jedini način da mu se obratim za pomoć... inače više neću moći pisati blog...a znam da vi to ne biste voljeli
Na vrh Go down
YellowEagle
Admin
Admin
YellowEagle


Broj komentara : 120
Age : 32
Location : smogcity
Registration date : 2007-09-20

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime06.10.07 13:42

nije valjda ni da pass od starog maila ne znas??
Na vrh Go down
http://www.yelloweagle.blogger.ba
xXeLd!NaXx

xXeLd!NaXx


Broj komentara : 17
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-22

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime06.10.07 20:10

ajde probaj se sjetit passworda... nagadjaj dok ne pogodis. bubaj bilo sta
Na vrh Go down
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime06.10.07 20:12

YellowEagle (citat):
nije valjda ni da pass od starog maila ne znas??

ma,to i nije bio moj e-mail,već e-mail od mog starog...ko se to više sjeća...i tamo sam probala naći password,ali onda ti dođe pitanje šta si napisao da ti djed bio....a ja nisam pravila taj e-mail već oni iz bihneta.....ma ne znam šta ću...de zamolite admina samo da dopusti kemontare na svome blogu...moram ga pitati za pomoć
Na vrh Go down
YellowEagle
Admin
Admin
YellowEagle


Broj komentara : 120
Age : 32
Location : smogcity
Registration date : 2007-09-20

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime06.10.07 21:02

a zakaj ne posaljes private msg adminu?
Na vrh Go down
http://www.yelloweagle.blogger.ba
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime06.10.07 22:48

YellowEagle (citat):
a zakaj ne posaljes private msg adminu?

jer ne možeš ni poruku poslat kad si neulogovan...ne mogu pogađat lozinku jer su mi već novu poslali...vidim da nitko nema pametan prijedlog,ali eto,lonely soul je poslala komentar administratoru,pa se zasad pouzdajem u to...ako to ne upali...pa-pa svima
Na vrh Go down
Freak_666

Freak_666


Broj komentara : 29
Age : 31
Location : sarajevo
Registration date : 2007-09-21

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime07.10.07 16:49

:/
rekla sam jaranici takodje da ti njen jaran ishaka sifru od bloggera jer je i njoj to jednom uradio.maloprije sam je pitala jel mu rekla da to uradi ali njega nema bas cesto na msnu al ce ga prvom prilikom zamoliti.mi cemo tvoj blogg vratit nekako neces ga prestat pisat Wink
Na vrh Go down
http://myspace.com/freak667
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime08.10.07 21:49

Freak_666 (citat):
:/
rekla sam jaranici takodje da ti njen jaran ishaka sifru od bloggera jer je i njoj to jednom uradio.maloprije sam je pitala jel mu rekla da to uradi ali njega nema bas cesto na msnu al ce ga prvom prilikom zamoliti.mi cemo tvoj blogg vratit nekako neces ga prestat pisat Wink

ne bih voljela prestati s blogom
Na vrh Go down
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime09.10.07 10:26

jeeeeee,našla sam lozinku
Na vrh Go down
xXeLd!NaXx

xXeLd!NaXx


Broj komentara : 17
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-09-22

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime09.10.07 15:01

ptica (citat):
jeeeeee,našla sam lozinku
fala bogu cheers
Na vrh Go down
ptica




Broj komentara : 134
Registration date : 2007-09-21

Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime09.10.07 19:01

xXeLd!NaXx (citat):
ptica (citat):
jeeeeee,našla sam lozinku
fala bogu cheers

ok,bacit ćemo ovu temu u smeće
Na vrh Go down
Sponsored content





Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog   Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Upomoć!!!!!!!!!!Za sve koji vole moj blog
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SaNiTaRiUm :: Smece :: Kanta-
Idi na: